Novinky2024-06-01T11:49:31+02:00

PROMĚNLIVÉ POČASÍ, PROFÍCI A HOJNÁ ÚČAST! CYKLISTICKEY RACE ZAŽIL SKVĚLOU ATMOSFÉRU!

Druhý ročník Cyklistickey race je za námi! Letos čekala závodníky velká spousta novinek. Mezi ty hlavní však nepochybně patří přidání doprovodného závodu zvaného Běžeckey race. Ten se uskutečnil den předem v sobotu a společně s večerní grilovačkou navodil atmosféru před hlavním dnem víkendu. Sobota se nesla ve znamení relativně slunečného, ale zejména hlavně suchého dne. V 11:30 odstartovaly oba běžecké závody (na 2 a 4 kola). Samotný okruh nebyl ani trochu jednoduchý. Ačkoliv měřil "jen" přibližně 2 km, závodníci na něm nastoupali kolem 100 výškových metrů. Každý, kdo tedy dokázal alespoň jedno kolo dokončit, byl pomyslným vítězem. Na trati kromě…

Memoriál Michaela Špačka 2023

Letošní Memoriál Michaela Špačka 2023 se uskutečnil o druhém květnovém svátku, v pondělí 8. května 2023. Závod tak navázal na svou první část, kterou byl o týden dříve tradiční prvomájový závod na Myjavě. Do Holic bohužel nedorazili někteří zranění závodníci, kteří mohli usilovat o česko-slovenský pohár. Pohár nakonec putoval do Maďarska. Jak dopadly závody v Holicích, kterým přihlíželo velké množství diváků? V nejsilnější třídě MX Open zvítězil se ziskem 47 bodů maďarský reprezentant Bence Szvoboda (HTS Team), kterému trať sedla už od ranních tréninků. Vypořádal se i se specialitou v podobě průjezdu „joker lapem.“ Společně s ním vystoupali na pódium také druhý Šimon Jošt…